O mnie

miłosz chlebuś

Poznajmy się.

Cieszę się, że trafiłeś na moją witrynę! Jak już zapewne wiesz nazywam się Miłosz i zajmuję się tworzeniem stron internetowych. Pomagam również specjalistom i firmom skutecznie się reklamować.

Rozważasz współpracę ze mną?

Zaplanujmy razem Twój sukces w internecie! Poznaj korzyści współpracy ze mną.

Bezpośredni
i szybki kontakt.

Pracowałeś kiedyś z agencją
i zaznałeś trudności w komunikacji z obsługą? U mnie to wygląda inaczej. Samodzielnie wykonuję zlecone projekty i rozmawiasz bezpośrednio ze mną.

Działania, które przynoszą efekty.

Przez lata analizowałem i eksperymentowałem z różnorodnymi metodami i narzędziami. Moim głównym celem było odkrycie tych, które faktycznie przynoszą rezultaty.

Szybkie terminy realizacji.

Kiedy podejmuję się realizacji zlecenia, zazwyczaj kończę je przed ustalonym czasem. Nie daję pustych obietnic, nie tworzę niewłaściwych oczekiwań. Zawsze stawiam na rzetelność i zaufanie.

Jakość agencji, cena Freelancera.

Specjalizując się w określonych usługach internetowych, jestem w stanie oferować efektywne rozwiązania w niższej cenie w porównaniu do agencji marketingowych.

Darmowa baza wiedzy.

Na blogu dzielę się wiedzą, doświadczeniem i przydatnymi wskazówkami za całkowite zero złotych. Zachęcam do śledzenia na bieżąco aby nic nie przegapić.

Wszystkie usługi w jednym miejscu.

Zajmuję się tworzeniem stron WWW, opracowywaniem strategii i lejków marketingowych. Oferuję te usługi jako doświadczony Freelancer, który zawsze dba o wysoką jakość swojej pracy.

Współtworzenie Sukcesu.

W ciągu mojej kariery miałem przyjemność pracować z wieloma cennymi partnerami. Dzięki wspólnym wysiłkom, mogliśmy osiągnąć niesamowite rezultaty, rozwijać pomysły i tworzyć wartościowe projekty.